Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorulásom volt, előtte...

Szorulásom volt, előtte teljesen jól ment minden és most félek, hogy nem lesz a régi?

Figyelt kérdés
Beteg voltam 2 hétig és keveset ettem nagyon és most szorulásom volt és nagyon fájt. A betegség előtt szinte minden nap mentem wc-re. Most, hogy meggyógyultam és élem rendesen az életem, ugyanúgy iszok, eszek, mozgok van rá esély, hogy olyan lesz mint ez előtt? Ma már ittam egy csomót meg ettem. Előfordulhat, hogy akár még holnap is szorulásom lesz? Mit tegyek, hogy elkerüljem?:( Nem akarom mégegyszer átélni..:(( Köszönöm a válaszokat előre is!!
2011. júl. 3. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj mindent megold!
2011. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előszőr is ne streszelj, hogy nem lesz, valamint egyél meg esténként egy aktiviát, tehetsz bele pár szem lenmagot.
2011. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Drasztikus szerek, (a ricinus is ilyen)nem ajánlatosak,csak ördögi kör lesz belőle. Szilva, szilvalekvár, növényi rostok (főzelékek), a lenmagot már javasolták és bőséges folyadék kell. Egyébként a "szinte" minden nap sem elég. Szoktatni lehet és kell is a szervezeted a rendszeres ürítésre, minden nap azonos időben tegyél rá kísérletet, de ne erőltesd túlságosan. Idővel be fog állni a rendszer. Ahogy mondani szokás: jobb lesz mint újkorában.
2011. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!