Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szeretném, ha válaszolnátok...

Szeretném, ha válaszolnátok és tanáccsal látnátok el?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. A szüleim elutaztak 3 napra, mamám itt lakik a közelben és ő szokott velem lenni/ő felel értem. Mamám már idős kicsit (75 éves). Ma reggel úgy keltem fel, hogy tiszta slejm a torkom, minimálisan fáj és köhögök is illetve az orrom csavar, és hol bedugul, hol folyik.. Nem voltam még egyedül orvosnál, és nem is szeretnék azonnal az orvoshoz rohangálni. Az lenne a kérdésem, hogy ilyen -szerintem megfázásnál- milyen házi praktikákat tudtok, amitől hipp-hopp meggyógyulok? Esetleg van ilyen? Köszönöm előre is!
2012. szept. 10. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mamád ad mindenfélét a helyzetnek megfelelően. Egyébként citromos tea, forró fürdő, meg van ez a vizben oldodó kütyü aminek a neve most nem jut eszembe, Mamádnál biztosan van.
2012. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De akármilyen gyógyszert vennél be, mindenképp legalább telefonon egyeztess szüleiddel vagy Mamáddal, magadtól semmiképp ne vegyél be gyógyszert.
2012. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok C-vitamin és gargarizálj langyos, jó sós vízzel.

Nagyon nem fini, de hatásos, napi 2-3 alkalom, és utána ne egyél kb. fél óráig semmit.

Mézes-citromos tea, Béres csepp.

2012. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!