Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pókcsípés fenyeget? Elolvasnát...

Pókcsípés fenyeget? Elolvasnátok a sztorimat? Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen a párommal történik mindez. Folyamatosan csípések jönnek ki rajta, hol szúnyogcsípés, hol meg mintha kiütés lenne. Nem allergiás semmire, minden ablakon szúnyogháló van. Probléma: valamelyik nap emeltem fel a ruhákat a földről és egy kis fekete pók szaladt ki alóla. Azóta többször felporszívóztunk,ágynemű csere volt. Én arra gondoltam a szekrénybe lévő, nagy bunda kabátok jó menedéket adnak neki(k), ami az én szobámban van. Másoknak a lakásba NINCS ilyen problémája. Mit tegyek? Mire jöhetnek ezek a dögök?:@
2012. márc. 22. 18:16
 1/4 A kérdező kommentje:
És mindig alvás után jelenik meg rajta.
2012. márc. 22. 18:17
 2/4 A kérdező kommentje:
És panelba lakunk, eléggé gázos a szőnyegpadló, mivel albérlet...
2012. márc. 22. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
AZ ágyakat, szekrényeket elszoktuk húzni és mögötte tavasszal, ősszel nagy takarítunk. Ott szoktunk megbújni.
2012. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, oké ezt tudom. Csak kíváncsi vagyok, van -e olyan cucc amire fokozotabban jöhetnek, illetve ha nem találom meg a "helyét", mert beépített szekrény (is) van a szobában, akkor mit tehetek?
2012. márc. 22. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!