Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek mondhatnám el mindezt?

Kinek mondhatnám el mindezt?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, munkanélküli már egy éve és úgy érzem, depressziós vagyok, kb.azóta, de más lelki problémáim már előtte is voltak. Igazából tudom magamról, hogy egy kiadós beszélgetés rendbe tenne, ha egy objektív valakinek elmondhatnám elejétől mostanáig a történetemet, mert elég erős vagyok ahhoz, hogy ennyi elég legyen a továbblendüléshez - viszont pszichológushoz nem akarok menni, mert semmi kedvem a megismerkedéssel járó jópofizáshoz, én egyszerűen csak nyersen és tényszerűen ki akarom adni magamból az eddigi élettörténetemet! Barátaim nincsenek, a páromnak nem mondom el, mert ő jó ember és ha meghallaná miken mentem keresztül, máshogy nézne rám (lehet nem hagyna el, mert szeret, de máshogy nézne rám utána). Kihez fordulhatnék?
2012. szept. 14. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Telefonos lelkisegély?
2012. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!