Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy vérrög...

Lehetséges, hogy vérrög keletkezett a bokámnál? Ezért duzzad a lábfejemnél és ezért fáj?

Figyelt kérdés

Pár napja a sarum miatt a bal bokámnál kidörzsölődött egy kis pici bőrfelület. Gennyesedett, de én kiböktem a gennyet (ferőtlenítettem a tűt) utána megint kigennyesedett megint megböktem (utálom ha genny van de fertőtlenítettem) erre elkezdett fájni a bal bokámnál az a terület.


Elmentem bulizni és olyan sarut (ez egy másik)húztam ami szorította a bal bokám, lehet már akkor is duzzadt volt a lábfejem mert nem szokott szorítani...

buliból hazaérve eszméletlenül fájt a lábam nagyon duzzadt volt, tegnapelőtt alig bírtam ráállni azt sem tudtam hogy keljek fel az ágyból tegnap is duzzadt volt... ma lejjebb ment picit ittam vizelethajtó teát de nem vagyok túlsúlyos épphogy vékony alkat vagyok, mégis duzzadt...


és pl. a zokni nyoma meglátszik, cipőben fáj ha megyek. Lehetséges hogy vérrög keletkezett volna? Picit el van színeződve a seb környékén. (a jobb bokámnál nincs semmi baj)


2012. szept. 15. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
"picit el van szinezodve", fajdalmas, duzzadt, ezekkel ideje lenne egy orvost felkeresni!
2012. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El kell menned sebészetre! Vérrög nem keletkezhetett, de a sok böködéstől kórokozók kerülhettek a bőr alatti szövetbe és begyulladt (phlegmone). Kapsz rá antibiotikumos kenőcsöt.
2012. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!