Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok sem sikítani sem...

Nem tudok sem sikítani sem kiabálni sőt még igazán hangosan beszélni sem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy csak nem elég erősek a hangszálaim vagy valami hasonló de mások szerint ez nem lehetséges .Akkor lehet hogy ez valami egészségügyi problémától van?
2012. szept. 15. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak gátlásos vagy.
2012. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz kiabálni?
2012. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudok normálisan se kiabálni se hangosan beszélni, mert elcsuklik a hangom, olyan erőtlen.Van, hogy furcsán is néznek rám ez miatt, olyan bénának nézek ki miatta:S.
2012. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen nálam is ez van.Egy bizonyos ponton elcsuklik a hangom sőt van hogy teljesen "eltűnik". Nem akarok kiabálni de furcsának tartom és néha elég zavaró hogy mondjuk vissza akarom hívni a kutyát és nem tudok elég hangos lenni ahhoz hogy meghallja .
2012. szept. 17. 06:30
 5/5 anonim ***** válasza:
szia nekem is ez a problémám olyan szerencsétlennek érzem magam emiatt , néha úgy beszélgetnék a munka helyen is de nem hallanák meg így inkább meg se szólalok, kiabálni se tudok csak rekedt nyöszörgés lenne belőle ,és állandóan köszörülöm a torkomat ,hogy valamennyire normális maradjon ,néha meg rámegy a slejm vagy nem is tudom mi és mintha egy nőt hallanál csak nyávogok ,nagyon önbizalom romboló, ha akarsz erről még beszélni írj privátban
2014. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!