Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Baj van vagy ne pánikoljak?

Baj van vagy ne pánikoljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! elég furcsa kérdéssel fordulok hozzátok, de szüleimnek nem merek szólni mert félek hogy pánik lenne belőle.

Szóval...tegnap előtt este egy kicsit bulizgattunk és tegnap hát nyilván másnapos voltam. rossz közérzet, ismeritek.

gondoltam h ma majd felkelek és minden jó lesz, de nemtudom mi miatt teljesen szarul vagyok, kívülről hallom a dolgokat, nem érzem a fájdalmat, olyan mintha álmodnék, ha megfogok valamit olyan mint ha nem én fognám meg, szóval a tapintásommal is valami baj lehet?! folyamatosan remegek szédülök és iszonyú gyorsan dobog a szívem, és állandóan sírnom kell. Először gondoltam hogy atúl erős kontaktlencsém miatt volt, ígyhát azt is kivettem, és pének óta a fülem be van dugulva...:D szóval légyszi nyugtassatok meg hogy nem vagyok idegbeteg és ha kimossák a fülemet akkor ezek elmúlnak!


2012. szept. 16. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Most hogy vagy? Nekem az a gyanúm, hogy nagyon kiszáradtál. Igyál egy csomó vizet, és ha pár óra alatt nem leszel jobban, akkor szólj a szüleidnek, hogy legyenek szívesek az ügyeletre bevinni.
2012. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak alkoholról volt szó?
2012. szept. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!