Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Evés után egyből rosszul...

Evés után egyből rosszul vagyok, mi az isten lehet velem?

Figyelt kérdés

Eszek és rá kb 5 percre iszonyúan görcsölnek a beleim és rohannom kell wc-re. Ha nincs lehetőségem wc-re menni, akkor még emellett ráz a hideg is, nagyon rosszul vagyok olyankor.


Most is ettem, és már érzem, hogy kezd fájni.. :( Nem eszek hirtelen, nem eszek sokat, nem stresszelek, az égvilágon semmi problémám nincs, csak ez.

Már félek suliban enni, múltkor alig bírtam kivárni, hogy vége legyen a szünetnek és mehessek wc-re.. :S


2012. szept. 20. 16:49
 1/6 A kérdező kommentje:
A vérképemmel is minden oké, most csináltattam 1 hete...
2012. szept. 20. 16:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs lisztrérzékenységed, vagy tejferéje allergiád? Meg kellene nézetned.
2012. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs, 2 hónapja nézték mindkettőt.
2012. szept. 20. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasmenésed van? Esetleg véres széklet? Mindenképpen ki kellene vizsgálni, mert a bélgyulladások szoktak ilyen és ehhez hasonló panaszokat okozni!
2012. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem ugyanez van, legalábbis hasonló. úgy kezdődött h antibiotikumot szedtem, elkezdett menni a hasam, azt hittem attól, de kiderült h egy vírust szedtem össze. Egyszerűen nem akar helyreállni az immunrendszerem, nagyon durva görcseim vannak, egyből menni kell wc-re és van h csak ilyen nyálka távozik. a hidegrázás is stimmel.

megértelek, mert nagyon rossz, nem kívánom senkinek:S

2012. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom és 1-2 évig ki is tartott, bár talán ennyire vészes nem volt, de néhányszor a suliba vért izzadtam... megoldást nem is igazán tudok rá

ha nem vírusról van szó akkor csak a táplálkozás megváltoztatása segíthet a dolgokon.

Pl.: hogy evés előtt és után 1 órával nem szabad folyadékot inni és ha lehet normális kaját enni amitől rosszul vagy azt mellőzni és a végén csak meg lesz a kakukktojás

De azért megnyugtatlak, hogy nálam suli után elmúltak ezek a gondok anélkül hogy bármilyen gyógyszerrel tömtem volna magam viszont a folyadékos dolog bevált nálam, de ezt már csak a rosszabb időszak után teszteltem.

2012. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!