Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltsem? 2 hónapos a...

Felkeltsem? 2 hónapos a babám, és délelőtt kb.10-től 1-ig alszik, így a két szopi között eltelik 4-4,5 óra. Ez az alvás kint van a babakocsiban, mert nagyon rosszul alszik, idebent szinte nem is tudom elaltatni, mert ahogy lerakom egyből üvölt?

Figyelt kérdés
Egyébként ha felkel nem nyűgös, hanem kis mosolygós, nem látom rajta az éhséget, és ereje is van szopizni, mert különben mindig bealszik, ha nem alussza ki magát.
2011. jan. 22. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keltsd fel. Ha éhes lenne, előbb jelezne. Ha szépen gyarapodik a súlya, akkor hagyd aludni.
2011. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd.az én lányom is inkább 4-5 óránként evett amíg szopizott és szépen gyarapodott.
2011. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hagyd pihenni.

Az én kisfiam is 2 hónapos. Simán végigaludt tegnap 2 etetést...felébredt, megszoptattam és mentünk tovább.

Sokat kellett menjek tegnap és rám volt kötve a Kicsi. A friss levegő elnyomta és bumm.

2011. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd aludni, ha éhes lesz akkor úgyis felkelti a pocija
2011. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha így nappal csak 4 szopi van, és éjjel 1-2, az nem kevés?
2011. jan. 22. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
nem,ha éhes lenne felkelne,és ha szépen gyarapszik a súlya akkor semmi baj nem lesz.
2011. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisebbik fiam is ilyen volt, 4 óránként evett, ha ébren volt, akkor sem éhezett meg előbb. Kb. 2 hónapos kora körül állt be ő is erre.

Amíg jó a súlyfejlődése és ő jól érzi magát, addig ne aggódj.

Ja és a nagy fiam ennyi idősen max. 2 órát bírt ki 2 szoptatás között, abból 20 percet aludt, 20 percet elvolt, a többiben nyűglődött :((((

2011. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!