Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez az egész? Miért pont...

Mi ez az egész? Miért pont én? Segitség valakivel szeretnék erről beszélni. Többi lent.

Figyelt kérdés
17 éves múltam és minden nap halálfélelmem van félek hogy meghalok, pedig nekem van a világon a legédesebb barátom. aug 9-n meghalt a nagypapám azóta én is rettegek. hogy nekem is csak úgy hirtelen leáll a szívem. nem tudok semmire sem koncentrálni, szédülök egész nap... segítség mi ez az egész???hogy tudnék magamon segíteni?
2012. szept. 20. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem fog örökké tartani, ne aggódj.. próbálj meg minél több időt a pasiddal tölteni, amikor nem tudsz, akkor se legyél egyedül.. keress valami olyan elfoglaltságot, ami teljesen lefoglal, így kevesebb időd lesz gondolkodni.. nekem is volt hasonló időszakom és ezek segítettek
2012. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség és a depresszió kezdeti jeleit írtad le! Próbálj valahogyan relaxálni (pl. zenét hallgatni, arra nem kell "figyelni"), elfoglaltságokat keresni.Ha nem lesz jobb (esetleg rosszabb), fordulj a háziorvosodhoz, aki - ha szükségesnek látja - továbbküld szakemberhez!
2012. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!