Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mennyit alszotok egy nap?

Ti mennyit alszotok egy nap?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a különböző "szabályok", hogy mindennap legalább 8 órát, de ha ettől eltérés van, akkor következő nap próbáljunk meg legalább 9 órát aludni stb. Ti ezek betartjátok, be tudjátok tartani?
2012. szept. 22. 07:04
 1/4 anonim válasza:
Iskola közben elég nehéz betartani. Van, hogy 4kor kell kelnem a buszhoz, van, hogy elég csak 5kor felkelni, hogy elérjem. Órarendtől függ. Általában 11kor már alszom, ennek fejében is csak 5-6 órát tudok aludni, mert későn is érek haza. Hétvégente meg mindig van dolgom. Van, hogy délután alszom, ha úgy van. Mindenesetre nem tudom betartani a 8 órát.
2012. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 6 órát kb.
2012. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyekszek 8-9 órát mikor a szobatársaim hagynak. De itthon 10 órát :D
2012. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hétköznap este 10-től reggel 6-ig vagy 6:40-ig. Heti 1x kell fél 6-kor kelnem.

Nekem még ennyi alvás sem elég, hétvégén lefekszek este 11 körül és másnap dél körül kelek.

2012. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!