Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti mit használtok...

Lányok ti mit használtok menstruációkor ha a párotok mellett alszotok?

Figyelt kérdés
Sajnos én bajban vagyok,estére betétet találom a legmegfelelőbbnek. a tampon könnyen okoz fertőzést ha este sokáig bent van,és mivel én könnyen hajlamos vagyok a legapróbb bacit elkapni így nem tudom mi tévő legyek miben aludjak a párom mellett. átázni sem akarok,az ciki meg ha átölel se érezze a betétet. köszönöm válaszaitokat!(még annyi,h sok lánynak este kevesebb a vérzés,sajnos nálam nem épp ellenkezőleg ha fordulok azzal a mozdulattal jön minden :( )
2012. márc. 11. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én éjszaka is tampont használok, semmi bajom nem volt még tőle. De miért is lenne baj, ha megérezné a betétet? Gondolom, elég nagy fiú, és tud róla, hogy a nők időnként menstruálnak. Ha nem, tájékoztasd erről a tényről.
2012. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ez az élet velejárója, ha ciki, ha nem. Az a pár nap nem a világ vége. Nők milliói így élték, élik és élni is fogják az életüket.
2012. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is tampont használok éjszakára: közvetlenül lefekvés előtt helyezem fel, majd ébredés után az első dolgom az, hogy kicseréljem. Volt már olyan, hogy éjszakára a tampon mellé eü. betétet is kellett használnom, mert erősebben megvolt, de önmagában soha nem használnék betétet, mert tapasztalatom szerint háát.. lengébb éjszakai öltözetben az alvadt vér jellegzetes szagát nem igazán tartja bent, legyen bár Dry-weave fedőréteges vagy sem. Természetesen ilyenkor hosszú szárú pizsialsót veszek fel még nyáron is, ill. nem ölelkezek vele annyira szorosan, mint más napokon, így a barátom nem hiszem, hogy bármit is érzékelne az esetleges betéthasználatból. Ha esetleg fertőzésre hajlamosabb vagy, talán próbáld ki a probiotikus tampont. Az OB-ből csak normál méretben van ilyen, talán 100 Ft-tal drágább, mint a "sima". Nagyon és kisebb méretekben csak az Ellen nevű tamponból van, de ez már aranyárban van (2000-3000 Ft). Az OB-t egy időben használtam, amikor visszatérő gombás fertőzésem volt és akkor szerintem sokat segített (a gyógyszer mellett természetesen).
2012. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Estére mindig betétet használok. A párom már nagyfiú, nem akad ki ilyenen. Ez egy természetes dolog. Ha otthon vagyok napközben, akkor is betétet használok, én is hallom, ő is hallja, hogy csörög meg zörög. De és?
2012. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat :)
2012. márc. 11. 17:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm annak a kommentelőnek aki írta az "ellen probiotikus tampont" erre lesz most szükségem,utána olvastam,kérdeztem,keresgéltem. kipróbálom! :)
2012. márc. 11. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező! Ne használj éjjelre tampont! Kérlek fogadd el ezt tőlem, bőven volt alkalmam nőgyógyászokkal konzultálni erről!

Több oka van ennek: A véres tampon ideális táptalaj minden kórokozónak, probiotikus ide, vagy oda..!

A tampon tetején pangó vér (mert mindig marad rajta a nyák miatt) segít a méhszájseb kialakulásában.


Nekem kimondottan ellenezte az orvosom a tampont, nekem is hajlamom van a fertőzésekre.


Pasiról: bizonyára még friss a kapcsolatotok, ezért tartod cikinek. Pár hónap múlva már egyáltalán nem fog zavarni így az ölelkezés. Én a párom mellett ugyan úgy használok betétet évek óta, alszom ilyenkor ugyanúgy rövid gatyóban. Soha még csak szóvá sem tette ezt nekem. Sőt..meglepődne az ellenkezésemen valószínűleg..:)

2012. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm utolsó válaszoló!
2012. márc. 18. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!