Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SEGÍTSÉG! NAGYON FÁZOM,...

SEGÍTSÉG! NAGYON FÁZOM, ALACSONY A TESTHŐMÉRSÉKLETEM (32! )?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Évek óta fáradtsággal küzdök, sokszor alig bírok felkelni az ágyból, úgy néz ki, pajzsmirigy gondjaim vannak, de az orvoshoz csak hónapok múlva kaptam időpontot, én már nehezen bírom.

Néha megmérem a lázam (mert nagyon fázom, jéghidegek a kezeim és reszketem) és mindig alacsony a testhőmérsékletem, 35,8 felé nem ment még.


Ma még a szokásosnál is jobban fáztam, megmértem és 32 (!!) a testhőmérsékletem. Gyorsan ittam egy forró teát, levest, hátha, de nem sokat segített.


Ez mitől van? Pajzsmirigynek van hozzá köze?



2012. szept. 24. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Rossz a hőmérőd, a halottaknak 32 a testhője:D
2012. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezzel nem vagyok beljebb, és nem rossz, bátyámnak jól mért, neki normális az értéke
2012. szept. 24. 13:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne várd ki az időpontodat, keresd fel újra az orvost, vagy a rendelőt és mondd meg, hogy sürgős a dolog.

Ha nem akarnak veled foglalkozni, mentőt is hívhatsz, a sürgősségin el fognak látni.

2012. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, nagyon elegem van már ebből, teljesen megkeseríti az életem a gyengeség és az állandó torokgyulladás
2012. szept. 24. 13:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Amit írtál, lehet vashiány. Vérvételen mikor voltál? És ha évek óta nem vagy jól, akkor miért épp most kezded el sürgetni?
2012. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
vashiányos is vagyok. vizsgáltak már, azt hitték megtalálták mi a baj (cöliakia-gluténérzékenység) aztán nem lettem jobban, akkor találtak egy gócos-tályogos mandulát, azt is kivették, de azóta is eltelt 1 év én meg csak egyre rosszabbul vagyok
2012. szept. 24. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez nagyon lassú módszer. keresnek egy hibás alkatrészt, ha találnak azt kidobják, megint várni kell, hogy ez volt e az?

Így még csak tippem sincs, mi lehet veled?

A korod mennyi? Testméreteid normálisak? A vérképed rendben?

2012. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, és a pajzsmirigynek mindenhez van köze. De az hamar kimutatható egy sima vérvétellel, hogy eltér e a normális értéktől . De ezt te is megnézheted, ha van vérleleted. Keress rá a pajzsmirigy betegségeire, és ott megvan, hogy milyen enzimek térnek el a normálistól.
2012. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A TSH-m, a T3 és a T4-em is csillagozott, magas.

Amúgy az arányaim jók, 20 éves vagyok csupán.

2012. szept. 24. 14:38
 10/14 A kérdező kommentje:

a vérképemben az anti-streptolizin szint folyamatosan nagyon magas

200 a normál érték felső határa, nekem legutóbb 623

2012. szept. 24. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!