Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kiszívták a nyakam. Hogyan...

Kiszívták a nyakam. Hogyan lehetne eltüntetni minél hamarabb? Bepanthen krémet hallottam, hogy jó rá. Valami tipp még esetleg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Testápoló, fenistil, vizes borogatás.

Ki szívta ki?

2009. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Fogkrémmel kend be, attól kihalványul. Legalábbis kamaszkoromban mi ezt csináltuk! :))))Alapozót is kenhetsz rá, ha nagyon makacs - igaz az csak optikailag tünteti el.
2009. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Neogranormonnal. 700Ft-ba kerül kb, 1-2 nap és nyoma se lesz neki. Igaz ez sebgyógyító hámosító, de erre is jó.
2009. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

alapozó, korrektor elfedi.

Amúgy is pár napon belül elmúlik magától is.

2009. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Jégkocka...

És egy vékony kis kendő a nyakra.


(Azt meg, aki kiszívta, úgy kell "büntetni", hogy te is alaposan kiszívod a nyakát!)

2009. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Én régen sebtapasszal leragasztottam, így nem kellett magyarázkodnom.elég volt azt mondanom hogy elkapartam egy csípést!

(és semmi köze a válaszolónak ahhoz hogy ki szívta ki-elsőnek írtam!A g*cis válaszolónak pedig üzenem hogy kenegess ő a nyakát azzal!Neki biztos eddig is használt, azért ír ilyen jó ötleteket!!)

2009. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk a tanárunk azt mondta, hogy fésüljük O.o hát én szoktam és viszonylag hamar elmúlik. ajánlom a haajkefét, jobb a sima fésűtől. de ne ess át a ló túloldalára, hogy addig kaparod míg ki nem sebesedik, nekem sikerült már : D amúgy kendő a nyakad köré és azt mondod fáj a torkod : )
2009. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!