Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszivták a nyakam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszivták a nyakam, hogy lehet ezt eltüntetni? :S Vagy kimagyarázni?

Figyelt kérdés

Szal az volt h csajommal külön szilvesztereztünk és én a buliban (ahol voltam) öszejöttem egy másik csajjal és az idióta kiszivta a nyakam pedig mondtam neki h ne :S Még mindig látszik és pár óra múlva taliznom kell a csajommal :S:S Mivel lehet ezt eltüntetni? Vagy hogy magyarázhatnám ki magam, nyakbavágtak, vagy mi? Az a baj h tegnap is talizni akart csak áttoltam mára azt mondtam neki h olyan másnapos vok h szarul vok de most már nem tudom még tologatni :S Segicsetek pls

16/F


2010. jan. 2. 15:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
ha nagyon sokat dörzsölöd:D a pasimnak bevát:D am mivel tél van sál^^
2010. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb magyarázat, hogy elmondod hogy kiszívták a nyakad.

Én meg is dughattam volna egy csajt, de nem tettem, mert barátnőm van...

Megérdemled XD

F/19

2010. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%

pár cigánynak keményen beszólsz (cigányozás+anyázás) és lesz annyi kék - zöld rajtad, hogy az már senkinek nem fog feltűnnixD


Am Gratulálok. Én sem hagytam volna ki, csak most nem akadt olyan lány, aki érdekelt volna...:(

2010. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Pff. Szerintem ezt nem lehet kimagyarázni, vagy maximum gyenge kis hazugságokat nyomhatsz, de azt mindenki átlátja, a "csajod" is. Főleg, hogy a Szilvesztert külön töltöttétek...Sokkal szánalmasabb, ha a hazugságaidról ordít, hogy épp kitaláltál valami hülye kis sztorit.

Kérd el anyukád alapozóját vagy vegyél sálat, de az is tök feltűnő, hogy soha nem hordasz sálat, most meg igen.

2010. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó, korrektor (kunyerálj anyudtól, v lánytesódtól) (feltételezem, neked nincs ilyesmi).

Vagy ahogy írták már: sál.

Vagy légy őszinte (ezzel mész a legtöbbre)!

2010. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
főleg ha "összejöttél egy másik lánnyal" akkor az egyiket dobni kéne..
2010. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
csak gratulálni tudok, remélem, a "csajod" rájön és azonnal dob.
2010. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

A sállal az a baj h csak addig jó amig nem megyünk be a házba :D Meg am se szoktam hordani.

Az alapozót kipróbálom, köszi! Még sose használtam olyat XD

Most egy ilyen hülyeséget nem akarok elmondani neki tuti túlparázná

2010. jan. 2. 15:39
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell kimagyarázni. Ha amikor "összejöttél egy másik lánnyal" gondolkodtál volna, akkor most nem kellene sem eltüntetni semmit, sem kimagyarázni.

Arról van szó, hogy megérdemled amit kapsz.

2010. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Utolsó te mindig mindenen elgondolkodsz és sose csinálsz hülyeséget? Am meg nem érdemlem meg én montam h jöjjön velünk bulizni! Akk nem lett volna semmi
2010. jan. 2. 15:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!