Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezzel a vérnyomással mit...

Ezzel a vérnyomással mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
24 órás vérnyomásmérőm van, 2 óra múlva kell visszavinnem, végig 145 felett mért.
2012. szept. 27. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
gyógyszeresen beállítják
2012. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rég volt rajtam is 24 orás vérnyomás mérö.164,éjszaka 240 azt kérdezték tölem hogy hogy élek még mert komában kellene feküdnöm 240 körül.kaptam gyogyszert naponta szedem és mértem rendszeresen .Most 129-130 igy ingadozik.Most már nem is mérem olyan sürün mert a gyogyszertöl nagyon tökéletes lett.
2012. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De erre mindenképp kapok gyógyszert?

Az előző orvos azt mondta, hogy ez nem olyan magas, én mégis egész nap rosszul vagyok, szétrobban a fejem, lüktet a fülemben, hiába mondtam ezeket is neki.

2012. szept. 27. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezer és egymillió százalék, hogy kapsz gyógyszert. Az orvosod meg menjen a pi.sába. Agyvérzés (és járulékosan bénulás), egyéb helyeken érdurranás, főleg vesék, és egyéb szervi károsodások léphetnek fel magas vérnyomás esetén (és ilyenkor utólag derül ki, mi is volt a valódi ok). Ezt kezelni kell!
2012. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem kapok, mert én is félek ezektől a betegségektől, meg hát elég kellemetlen, hogy felmegyek 1 lépcsőn és az alapból magas vérnyomásom még feljebb megy és teljesen kész vagyok. Pedig sportolok, szóval nem vagyok valami puhány, hogy 1 lépcsőtől így kifáradjak.. Mondjuk már a sportból is visszább kellett vennem, futni nem bírok már, mert ugyanígy rosszul leszek.
2012. szept. 27. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!