Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Combfeszítő izomban feszítő...

Combfeszítő izomban feszítő fájdalom. Húzódás lehet?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap nagyon keményen tornáztam itthon (guggolások,lábemelések),másnap természetesen izomlázam volt.Utána lévő nap volt tesióra,csak "izomlázasan" fájt a lábam,másnap Coopert futottunk,akkor is.De a rákövetkező napon az izomlázat kezdte átvenni a jobb lábamban a comfeszítőben egy feszítő fájdalom,ami alaphelyzetben is fáj,járástól jobban,nyomásra is érzékeny.Mi történhetett?

2012. szept. 27. 16:11
 1/1 anonim válasza:

Én kézilabdázom ez az érzés mindennapos , ha nagyon sokat dolgozunk lábra , az izomláz után , ha nem melegítessz be rendesen akkor pedig könnyen meghúzhatod magad!

Az edzőm azt javasolta , hogy a fürdővizembe szórjak 5 tasak sütőport és abban áztassam. Ettől magnézium szívódik fel a bőrödön keresztül! Persze , ha nem akarsz ilyen fürdőt venni akkor magnézium tabletta is megoldás lehet, így viszont kisebb a felszívódás ! Én még lóbalzsammal is szoktam kenegetni , ami nagyon jól lehűti ! :) Remélem tudtam segíteni! :)

2012. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!