Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért izgulok tök általános...

Miért izgulok tök általános dolgok miatt, pl attól, hogyha ki kell mennem az utcára?

Figyelt kérdés

Reggelente, amikor elindulok az iskolába, kavarog a gyomron, olyan érzés, mintha mindjárt elájulnék, vagy nem is tudom...

Ugyanez még reggel a buszon is, nem merek oldalra nézni, semmi, mert azt gondolom, hülyének néznének, hogy én mit bámészkodok. Sőt, van, hogy azt is cikinek érzem, hogy pislogok.

Ma délután lesz a város egyik középsulijában egy ingyenes matek előkészítő szakkör és megbeszéltük, hogy bebuszozok bnőmékhez és majd onnan valamikor negyed felé elindulunk busszal a suliba...És hát már tegnap este is alig bírtam elaludni, hajnalig forgolódtam, mert annyira izgulok a szakkör miatt, pedig semmi különös, csak annyi az egész, hogy bebuszozok a városba, felmegyek barátnőmékhez, negyedóra múlva együtt buszra szállunk és beülünk arra az előkészítőre. Mégis annyira izgulok...Sőt, már nem elég, hogy este sem tudtam aludni, most pl. mióta felkeltem, kavarog a gyomrom, hányingerem van!

Miért parázok ennyire ilyen dolgok miatt?

14/L


2012. szept. 28. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
na erre én is kíváncsi vagyok, velem is ez van :D
2012. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Részvétem :/
2012. szept. 28. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:

ez erősen szoc. fóbia


idővel elmúlik ha megszokod ezeket a dolgokat, ha nem múlik el a szorongás akkor gyógyszerrel csökkenthető

2012. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uhh :| Köszi a választ, remélem magától elmúlik...nem akarok gyógyszereket szedni.
2012. szept. 28. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :/ Nekem többnyire a hasam megy, ha nagyon izgulok. De én újabban egész jól kezelem a helyeztet.
2012. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár éve nálam is ez volt. Zenét hallgatok fülhallgatón és valahogy kicsit feloldódok tőle. :D
2012. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is hasonló bajom volt, de én mar kinőttem, te is kifogod :) Az önbizalomhiány okozhat ilyeneket. El fog múlni, nyugodj meg. Addig is mondj megerősítéseket magadban. Mondd magadban folyamatosan, hogy "bátor vagyok" vagy hogy "magabiztos vagyok" meg ilyenek. Nekem is hasonló problémám volt, csak meg súlyosabb, de el fog múlni, sok sikert :)
2012. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!