Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nálatok milyen kedélyjavító...

Nálatok milyen kedélyjavító gyógyteák váltak be?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában eléggé rossz kedvem van. Vagyis hát nagyon ingadozó. Egyik percben nagyon jó, utána már förtelmes. Azthiszem, kissé stresszes életet is élek..
2012. okt. 1. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Akármiylen nyugató tea dm-ben nagyon jó. Nekem is beváltak.
2012. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak herbáriákban vásárolható ömlesztett teákat iszok:)
2012. okt. 1. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Orbáncfű!!!! kamilla, citromfű :)
2012. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Citromfű teát szoktam inni. Nem tudom hogy az íze tesz nyugodtabbá, vagy a hatóanyaga, vagy csupán az, hogy a kedvenc műsoraimat nézve lassan kortyolgatom és olyankor nem csinálok semmit, megállok a rohanással, mentesítem magam azzal, hogy "most teát iszok nem kell addig dolgoznom", tehát lehet hogy maga a teaivás rituáléja segít.


Az én hangulatomnak egyébként a kertészkedés, kutyasétáltatás, kerékpározás és a nyelvtanulás tesz jót. Mert ezek mégsem munkák, mégis hasznos tevékenységek, így kikapcsolnak a mindennapi hajtásból, gondokból.

2012. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jázmin vagy levendulatea.

ha sok gyomorsavad van,akkor inkább a levendulateát próbáld ki,az nem annyira savas!

2012. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!