Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi egy férfi ideális...

Mennyi egy férfi ideális magassága?

Figyelt kérdés
Én 184 cm vagyok. (F), ez nem túl magas?
2009. aug. 4. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, pont jó. Mondjuk ha 150 a barátnőd, kissé alacsony melletted. De szerintem pont jó, meg a nők amúgy is szeretnek felnézni a párjukra. Inkább magasabb legyél, mint hogy a kedvesed ne tudjon magassarkút felvenni, félve attól, hogy magasabb lesz tőled... ;-)
2009. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy pasi akkor ffias, ha legalább 180 cm magas. én is a magas pasikat szeretem, mert én is magas vagyok (179 cm). mindig a magas pasik tetszettek, minél magasabb, annál jobb.

23 L

2009. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is 180 cm felett kezdődik egy jó pasi (bocsi a kicsiktől:))

A te magasságod pont ideális, nem vagy alacsony, de hórihorgas se. Pont jó, hidd el.

19/L (176cm)

2009. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó. Bár nekem igazán mindegy, én azt szeretem ha a pasi min. fél fejjel magasabb nálam. Nem nehéz engem túlszárnyalni 165 magas vagyok :)
2009. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én pl nem szeretem azokat a pasikat akik akkora magasak mint én vagy egy picit kisebbek, d emondjuk eddig ilyenekkel volt dolgom :) de mondjuk nem a méret számít, de inkább legyen nálam magasabb mert én 168 cm vagyok ..
2009. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NEm tul magas :) sot, pont jo szerintem is:)

egy kis OFF azoknak akik leszoltak a kicsi novesu sracokat:P : ha beleszeretsz valakibe nem fog erdekelni az a par cm, en nem huzhatok magassarkut(amugy sem huznek) mert annelkul is kicsit magasabb vagyok a paromnal, de higgyetek el nem szamit:)

19L

2009. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem leszóltam a kisebb növésű pasikat, annyit mondtam, hogy nekem nem ők tetszenek, és nem is tudnék nálam alacsonyabb pasiba beleszeretni. volt régebben egy alacsonyabb barátom, helyes volt, okos kedves, de mindig feszélyezett, hogy kisebb nálam, így beleszeretni sem tudtam.

23 L

2009. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó gondolom te is azok közé tartozol akik fontosnak tartják a belső értékeket, igaz? Nevet a májam. Képtelen vagy beleszeretni egy nálad alacsonyabb fiúba, csak azért mert alacsony. Persze mint tudjuk, a nőknek a belső a fontos! hehh :D
2012. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!