Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális férfi fenék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális férfi fenék?

Figyelt kérdés
+ linkelnétek pár képet is?
2011. okt. 18. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy!
2011. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az ideális férfi fenék a gömbölyű,szép,nagy fenék.:)


[link]

2011. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Valami ilyesmi:

[link]

2011. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
olyan mint az enyém ;)
2011. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bresalio Nagy ***** válasza:
71%

Én nem annyira linkelnék, inkább leírom szavakkal... xD


Szóval. Először is, a lapos segg nem jó, kell, h legyen rajta egy kis domborodó husika (vagyis inkább zsír... xD), h legyen rajta mit megfogdosni. De az se jó, ha viszont már túl nagy, kövér, hájas... Szóval azért túl sok se legyen rajta. Ezen a téren egy jó középutat kell mutatnia.

Az se túlságosan rossz persze, ha azért mutatja ezt a középutat terjedelem szempontjából, mert izmos. De én azokra is bukok, amik a zsír miatt formásak.


Fontos, h a combok, lábak vastagsága is összhangban legyen ezzel... Ha lapos vagy kövér a segg, az már ugye alapból ki van zárva; de egy elméletileg "megfelelő" segget is elronthat a comb az összhatást illetően. Az se legyen kövér, de kis pipaszár lábak se legyenek. Itt is a középút a lényeg. A jelszó itt is: "formás, de nem kövér". xD Lábnál viszont kimondottan előnyös, ha főként az izmok adják a csontokon túli kiterjedését, csak kevés mértékben zsír... (meg a különböző kötőszövetek stb., de most ne legyen már biológia óra). xD


Érdemes megnézni a segge 2 "félteke" közötti vájatot. Az az izgató, ha a gatya abba behúzódik (és ezt elegendően magasan elkezdi, már ott, ahol elkezd kettéválni a pasi segge), és így kimutatja a vájatot, illetve a 2 "féltek" ellentétes irányú mozgását járás közben. (Ez utóbbi nagyon szexi... xD)

Ezért is nem jó, ha vkinek túl kövér a segge: mert ekkor nem tud a gatya behúzódni a résbe eléggé, vagy csak nagyon lent kezd el, már a heréjéhez közel, ahol már tényleg "muszáj neki", mert fentebb kinyomja a zsírtömeg. És így olyan lesz a pasi segge, mint egy egybefüggő nagy zsírpacni... :O Na az rossz... :O :P :D

Ebből a vájatos kitételből az is kikövetkeztethető, h azoknak a pasiknak a segge, akik ilyen laza gatyákat hordanak, nem annyira vonzó. Mert a laza gatya elrejti a seggének az esetleges formásságát és szép vonalát ahelyett, h kiemelné.


Ezek, amiket leírtam, persze nagyon szubjektívek. Ez az én ízlésem. De, akár a közvetlen környezetemben is, akárcsak én magam is több, tökre különböző leírásról tudok az ideális férfi segget illetően... Meg sztem lehet benne egy olyan is, h egy nő talán mást talál ideális férfi seggnek, mint egy fiú, mert mást keres benne. Ezt nem tom, de lehet sztem (mert én tapasztalok ilyesmit konkrét emberektől a környezetemben).


18/F

2012. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem az izmos kerek fenék az enyém olyan
2018. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!