Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lesz valaki feltűnően...

Mitől lesz valaki feltűnően pattanásosabb mint azelőtt 17 évesen és 2 év múlva is ugyanaz a helyzet?

Figyelt kérdés

fogjuk rá hogy a hormonok?

és ha mondjuk 25 évesen is ez megy így akkor is a hormonok?

vagy mi



2012. okt. 4. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
A pattanásosság általában a rendszeres nemi élettel megszűnik. Hogy ez kinél mikor válik be, az változó....
2012. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez inkább úgy hangzik, hogy a lányoknál gyakran megszűnik, mivel zabálják a magas hormontartalmú tablettákat. Ideális megoldásnak éppen nem mondanám, de hát legyen valami öröm is az ürömben.


Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, ha komolyan érdekel, pattanásokat nagyon sok minden okozhat, utalhat például belső gyulladásra is a felerősödésük.

2012. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szexelni nem szexelek, de számos ellenpélda van ami alapján hülyeség, hogy a szexel megszűnik

ahogy mondod 2. :D


elvileg megyek majd vmikor kivizsgálásra, mert a gyomrom is sokszor nem okés

..a bőrgyógyászokba viszont nem tudok bízni, mindig csak arra képesek hogy elfedjék a problémát, nem megoldják. roaccutan kúra mindegyik ezt hajtogatja, de engem nem érdekel, nem fogok ilyet szedni ami többet árt mit hasznot. persze nagon szeretném hogy szép legyen a bőröm akárcsak amilyen kb másfél éve volt, de kell lenni más megoldásnak mint ez

2012. okt. 6. 23:32
 4/6 anonim válasza:
Rendszeres füvezéstől is előjött már nekem.
2012. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

szexelni nem szexelek, de számos ellenpélda van ami alapján hülyeség, hogy a szexel megszűnik"


25 évesen ez a Te bajod. Tudod, az életnek van egy rendje. A megfigyelések alapján ezt feljegyezték. Ha nem e rend szerint élsz, akkor is történik valami. Csak nem úgy, és nem akkor.

2012. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok

mármint a szexre érted?

ja már mehetne, de zárkózott típus vagyok, csak komoly barátságra vágyom, vagy semilyenre, emiatt nehézkesebb a viszonyom az emberekkel, emiatt nehezen találok olyan lányt


egyébként már jobb a helyzet sokkal, szerintem már múlis és örülök is neki nagyon

2012. okt. 31. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!