Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Energiaitalt ittam délután,...

Energiaitalt ittam délután, és nagyon bedobogott a szívem, és szédültem, lehet hogy az energiaitaltól van?

Figyelt kérdés

nem bírok leállni, szédülök. Hell Strongot ittam.

16/l



2012. okt. 5. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól van, ne igyál ilyen szemetet.
2012. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az energiaital koffeint tartalmaz, nyilván az hatott így rád. Megemelte a pulzusod, lehet, hogy a szédülés is attól van.
2012. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy attól van, belehalni nem fogsz de még pár óráig eltarthat. Ha nem műlik el vagy súlyosbodik akkor orvoshoz kell fordulni.
2012. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

uhh. de még soha nem történt ilyen :O

azóta a fejem is fáj :S

köszi a válaszokat

2012. okt. 5. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
biztos hogy attol van ne igyal ilyen szarokat. mindegyik fajta karos, ha jol tudom mar van olyan is amit szomszedos orszagban betiltottak!
2012. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bizony h az energiaitaltól. Én pl a Red Bull-tól vagyok ugyanígy rosszul. Erős szívverés, elgyengülés, hasgörcs, hasmenés, szédülés. 2x ittam Red Bullt, mind2x ez történt, ezért nem iszok soha többé energiaitalt. Te is mellőzd, mert rosszabb is kisülhet belőle.

Ilyenkor igyál sok vizet, az nekem segíteni szokott.

2012. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, talán így hamarabb "kimosódik" a koffein szervezetedből.
2012. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, az energiaitaltól van. Nagyobb mértékben kamrai tahikardiát okoz, ami pedig szívleálláshoz vezet. Úgyhogy azt tanácsolom, ne igyál ilyeneket, pláne ha a szíved nincs a toppon.
2012. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:S ha vizet iszok akkor olyan mintha összeszorulna a torkom és ettől hányingerem van :(

melyik energiaitalokat tiltották be? :O

és igen, van valami a szivemmel...de csak kezdődő. :O akkor nekem halálos is lehet?

nem tudom mi de amikor kardiológián voltunk akkor valami gyorsabb az átlagnál normál állapotban is :S

2012. okt. 5. 20:02
 10/11 anonim válasza:
ne igyál ilyeneket, tönkreteszed az egészséged. az unokatestvérem ezektől lett pánikbeteg, tönkretette a szívét, folyton ezzel turbózta magát. nem menő ha energia italt iszol, ha az ízéért iszod akkor vegyél egy tutti-fruttis gyümilevet ami mondjuk nem egészséges de legalább nincs benne koffein. az egészséged nem játék, ne tedd tönkre ilyen szemetekkel.
2012. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!