Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,aktivan sportolnék,de már vagy 1 hónapja minden szar betegséget összeszedek . 1,5 hónapja szoktam le a dohányzásról,teljesen könnyen . ( 2 év után :S ) Tűszős mandulagyulladásom volt,utána megfázás,torokfájás,most meg hasmenés..És úgyérzem hogy egy hónapja nincs semmi erőm,csak ahhoz van erőm,ami nagyon szükséges.. de sportolni,barátaimmal lenni egyáltalán nincs.. álmos vagyok mindig,fáradt,letört..mit tegyek?
2012. okt. 6. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el szedni vitainokat!Mondjuk Multivitamint,és amaéé lég C vitamint 1000mg,ÉA MINDEN BAJOD ELMÚLIK!:)
2012. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szedtem sciteces C vitamint napi 2grammot és nem hiszem h hasznositani tudta voltna a szervezetem,vagy is nem éreztem változást :S
2012. okt. 6. 12:43
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Semmi komoly bajod nincs, csupán legyengült a szervezeted.A tüszős mandulagyulladást vírus okozza, és az nem múlik el olyan könnyen,mégha a tüneteid enyhülnek is.Arra rászedtél egy megfázást,nem volt ideje a szervezetednek regenerálódni...

Egyet értek az első válaszolóval, meg kell támogatni a szervezetedet vitaminokkal most nagyon fontos a C vitamin az erősíti a szervezeted a legjobban...Egyés sok zöldséget,gyümölcsöt és hidd el,hamar rendbe fogsz jönni...

2012. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szedtem sciteces C vitamint napi 2grammot és nem hiszem h hasznositani tudta voltna a szervezetem,vagy is nem éreztem változást :S
2012. okt. 6. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!