Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beugult fül, szédülés, koordin...

Beugult fül, szédülés, koordinációs problémák. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Hétvégén életemben először hostesskedtem, 10 és 12 órákat ácsorogtam folyamatosan. Első nap néhány óra után nagyon durván bedugult az egyik felem, minden előjel nélkül, alig hallottam a saját hangomat, és összevissza szédelegtem. Ez kapcsolatban lehet azzal, hogy nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy órákat álljak egy helyben? vagy mitől lehetett ez? 20/l
2012. okt. 8. 10:50
 1/9 A kérdező kommentje:
*bedugult, és felem=fülem:D
2012. okt. 8. 10:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem huzattol,akkor minden szerint valami csigolya, foleg nyakcsigolya problemaskodik. Ortopedia, vagy gyogmasszor.
2012. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egész nap a hűtő mellett álltam, szóval esetleg az is lehet, hogy a hideg ráment a fülemre..?De érdekes módon ezt pont az első napon tapasztaltam 3-4 óra állás után, ez tartott 1-2 óráig, aztán mintha elvágták volna, másnap sem volt semmi ilyesmi bajom.
2012. okt. 8. 11:10
 4/9 anonim ***** válasza:
középfül gyulladás?
2012. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom..ezt az egy alkalmat leszámítva semmi baja a fülemnek, nem fáj, és azóta sem éreztem ezt. Hát, majd kiderül..csak furcsa élmény volt.
2012. okt. 8. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy csak a hideg miatt volt...azért ha újra jelentkezne menj el szerintem fül-orr gégészhez
2012. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azt tudod, hogy a belső fülben van az egyensúlyszerv.
2012. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. Azóta semmi fura tünet, szóval remélhetőleg ennyi volt.
2012. okt. 9. 17:06
 9/9 anonim ***** válasza:
ha hirtelen leesik a vérnyomás az is okoz hasonló tünetet.
2012. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!