Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az hogyan lehet, hogy egyesekn...

Az hogyan lehet, hogy egyeseknek nem fázik a lába?

Figyelt kérdés

Ma reggel 3 fok volt, de ma is láttam az utcán egy lányt dzsekiben, hosszú farmebran és egy mezítlábra húzott szandálban. Vékony pántos kis nyári szandál, teljesen csupszon volt benne a lába. Biztos nem fázik, de ez mitől van, hogy egyeseknek ennyire más a lábuk hőérzete?

Én el sem tudnám ezt magamról képzelni.



2012. okt. 9. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

jesszus:O aztán csodálkozhat ha nem lehet gyereke később,vagy teljesen tönkremegy a veséje.

Ezek úgyanúgy fáznak csak divatbolondok.

Nekem még itthon is most zokniban is lefagy a lábam,kutyám fekszik rajta,meg törökülésben ülök de mégis lefagy,beleborzongtam a kérdésedbe:))

2012. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ebben az a vicc, hogy van aki rövidnadrágban, szandálban szaladgál reggel. Van aki meg csizmában, kabátban, sapkában.


Szerintem fázik a lábuk szandálban, csak még "nem álltak rá" erre a hideg időre és lusták cipőt húzni. Vagy még nem voltak felfázva..

2012. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

tuti fázik, de lehet hogy csak ez a szandál passzolt az "outfit"hez :D

egyébként vannak emberek akik sosem fáznak pl a barátom, valószínűleg aktívabb az anyagcseréje, mint az átlagnak. nem tudom mennyi lehet a testhőmérséklete, de mindig forró a bőre (nem vérfarkas)

2012. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Vagy még nem vették meg az őszi cipőt.
2012. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
akik jól beöltöznek, vmiért mindig azok lesznek náthásak, influenzásak
2012. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém se fázik egész sokáig, hétfőn, kedden még szandálban voltam, tegnap és ma már cipőben. Ha a bokámon van valami, ami melegíti, és a talpam nem érintkezik közvetlenül a fagyos talajjal, akkor fel sem tűnik az enyhébb hideg. (Az ennél nagyobb persze már igen.) Valószínűleg a talp és a lábfej eltérő vérkeringése okozhatja. Már sokan sok helyen csodálkoztak rajta, baráti társaságban meg is tapogatták és meglepődtek, hogy tényleg nem hideg a lábam. Ez van, nincs jelentősége. Felfázás, komolyabb egészségügyi gondok? Nagyon köszönöm, aki aggódik értem, de én nem kérek mások számomra haszontalan félelmeiből. Ha eddig nem volt gond, miért pont mostantól lenne? (Felnőtt ember vagyok már, vigyázok magamra.) :)
2012. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Én is ugyanúgy voltam a héten, mint az előző :)

Szerdán meg ma vettem először zárt cipőt, de enyhülnek megint a reggelek, melegebb lesz nappal, visszaveszem a mezítlábas szandált, talán már holnaptól.


Én nem fázok benne, nekem ez kényelmes, a lakásban télen is mindig mezítláb vagyok pedig nem szokott 18-20 foknál több lenni. Mezítláb lenni a legegészségesebb.

2012. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a hétre már vissza is vettem a mezítlábas szandált, tegnap délután is 22 fok körül volt nálunk a hőmérséklet, reggel is enyhe az idő. Ha engem nem érdekel, hogy más meg csizmában meg télikabátban mászkál, akkor őket se érdekelje, hogy én meg szandálban vagy papucsban mászkálok zokni nélkül. Szerintem.
2012. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!