Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mi lehet a baj ha...

Szerintetek mi lehet a baj ha a tünetek a következők? : lent van)

Figyelt kérdés

ELŐSZÖR IS orvost ne irjatok hogy mennyek mert ha nem súlyos úgyse fogok.

Tünetek: hát legalább 2 hete már szédülök. Életkedvem nincsen szóval nem tud érdekelni a világ. A hátam néha fáj ha sokáig nem dőlök le. Én magamat lázasnak is érzem pedig a hőmérő nem mutat semmit.

Szerintetek köze van az agyhártya gyulladáshoz? Vagy mi baj lehet?

[ és lehet hogy hülyén hangzik de ezt még mellé írom hogy az orromból ki jövő taknyot azt vissza szívom bármilyen hülyén és éretlenül hangzik, mert a zsebihez nem szoktam hozzá. de ebből gúnyt nem kérek köszi..]


2012. okt. 9. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A folyamatos szédülés nem szokott jót jelenteni.


Ha pedig nem akarsz arcüreggyulladást kapni, akkor sürgősen szokd meg a zsebkendőt.

2012. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oké, köszi.

ÉS akkor mi lehet a baj? agyhártya gyulladás benne van a pakliban?

2012. okt. 9. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek semmi, de semmi köze az agyhártyagyulladáshoz!!!!!!!!!

A szédülés lelki eredetű is lehet, vagy belső fül probléma (ott van az egyensúlyozó központ).

Amit váladékot nem fújsz ki az orrodból, hanem visszaszívsz, az a garatodon lefutva kiváltja a nyelési reflexet, így a gyomrodba jut. Kedves egészségedre!!

A háta sokaknak megfájdul, ha sokat áll, vagy ül, ezzel különösebb gond nincs.

A kedvetlenség a kamaszodás velejárója is lehet, vagy egyszerűen az okozza, hogy megjött a szomorú, és zordabb idő.

Mindezt összefoglalva, nincs nagy bajod!

2012. okt. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. okt. 10. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!