Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Hétfő óta olyan érzésem van, mintha szédülnék, párszor majdnem elestem a lépcsőn és időnként úgy megyek, mint aki most tanul járni és egész nap csak iszok.

Lehet, hogy cukros vagyok? (van rá egy kis hajlam)


2012. okt. 10. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz. Lehet ez is igen, de lehet hihetetlen, egy orvos sem fogja ezt neked megmondani, nincs egy adat se. Először úgyis vércukrot mérnek. Ha lenne egy olyan adat, akkor mi is mondanánk valamit (éhgyomor)
2012. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos aztán ő ha indokoltnak tartja ad beutalót endokrinológiai szakrendelésre ahol kiderül mi állhat a háttérben. (Cukorbetegség, vérszegénység stb.)
2012. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt krónikus dologra gondolni! (Én vasárnap óta szédültem és tegnap kijött rajtam a nátha!) Elképzelhető, hogy csupán egy vírusfertőzést szedtél össze.
2012. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma megjött. lehet,hogy ez volt a bajom :) de azért köszi mindenkinek a választ
2012. okt. 11. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!