Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha jó a vérképem, szívem,...

Ha jó a vérképem, szívem, tüdőm és nem fáj semmim akkor nincs semmi súlyos bajom ugye?

Figyelt kérdés

félek a súlyos betegségektől.. holnap megyek gyermekpszichiátriára azt hiszem depressziós vagyok..

kapni fogok erre valami kedélyjavítót? mert már semminek sem tudok örülni.. :(

és ezzel a barátomat is kezdem kiakasztani.

amúgy túlsúlyos vagyok sokan csúfoltak is és nehézlégzésem van. ha lefogyok lehet hogy elmúlik? és ezért lettem depis? valakivel szeretnék erről beszélni.


2012. okt. 8. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

már meg is válaszoltad a kérdésed... barominehéz a gyógyulás, de nem lehetetlen... lefogyni, BMI 25 re... meglátod öröm lesz az élet, nagyon boldog leszel... ez kb 3 év...


tudom magamról(-25kg)

2012. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 év???????????????? te jóisten :(
2012. okt. 8. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit heti háromszor, az fog segíteni a depresszión.
2012. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy túlsúlyos vagy, hanem az, hogy ettől értéktelennek tartod magadat. Nosza kislány akkor válts étrendet. Tudom idegalapon képes vagy kienni a hűtőszekrényt. És ez egy ördögi kör, de ebből ki lehet lépni. Salátákkal fokozatosan, hogy a bőrödnek is legyen ideje regenerálódni. Tehát életmódváltás. Napi torna, kevés kenyér, sok zöldség gyümölcs. Lényeg a fokozatosság. Tészta és sütemény elhagyás. Csoki csak amikor kibuksz valamitől. Ha egy nő valamit elakar érni, azt el is éri. A torna meg az idegeknek is jót tesz
2012. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, három év alatt fogytam le 25-öt... így nem ment tönkre a szervezetem, és nem kíván visszahízni...igaz, diétás koszton élek, de magéri..egy grammot sem hízom, és baromi jól érzem magam. a fogyásnál kitűzött súly elérése 3 év, és azóta is eltelt 3 év...


csak a diéta, és az önfegyelem...

2012. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!