Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan létezik, hogy a tanulást...

Olyan létezik, hogy a tanulástól fájdul meg a fejem?

Figyelt kérdés

Nagyon hülye problémám van: tanórák alatt szörnyen elkezd fájni a fejem. Otthon, szünetekben semmi bajom, elkezdődik az óra, öt perc múlva már hasogat.Ha (számomra) unalmas óráról van szó, akkor pláne kibírhatatlan a fájdalom. Eddig soha nem volt semmi bajom, egy évben egyszer, ha picit megfájdult a fejem, most meg már 3 napja minden órán.

Tudom, hogy baromi hülyén hangzik, de nem én találom azt ki, tényleg nem tehetek róla.

Létezik, hogy a tanulás, vagy az unalom miatt fáj? És mit tudok vele csinálni? 16l



2012. okt. 11. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossza szemed. Esetleg pszichésen fájhat, ezzel tiltakozva az uncsi órák ellen.
2012. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet szemüvegre van szükséged, vagy az is lehet, hogy reggel nem táplálkozol rendesen.
2012. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A szemem az rossz, de kontaklencsét hordok. Erre a pszichés dologra már én is gondoltam, de mitől alakult ez most ki? Mindig is untam sok órát, de ilyen még nem volt.
2012. okt. 11. 17:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem szoktam enni reggel. De ez is már évek óta van így. Ez lehet a baj?
2012. okt. 11. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a baj, hogy reggel nem eszel semmit sem. Most már a szervezeted igényli a reggelit.Unatkozni is azért unatkozol, mert nem tudsz koncentrálni rendesen, mert a szervezeted nem ébredt fel.

Vezesd be a reggelit meglátod teljesen másképpen fogod magadat érezni.

2012. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor mától reggelizem(:
2012. okt. 11. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, kajálj, és piálj is hozzá vizet

kávéra meg ne szokj rá, ha jót akarsz

2012. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!