Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mióta hűvössebren fordult az...

Mióta hűvössebren fordult az idő kezeim és lábaim álandóan nagyon fáznak mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy ezt valamilyen keringési probléma okozza. De azt már nem tudom sajnos, hogy ez mennyire lehet komoly, lehet-e tenni ellene valamit, pedig nálam is hasonló a helyzet. Most is jéghidegek az ujjaim :(
2012. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. :(
2012. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem is ez a bajom...én voltam orvosnal és érszükületem van, amit anyukámtól örököltem... kb 10 éves voltam mikor észrevették....most 24 vagyok....

gyógyszert szedek amit az orvos irt...szerintem ne hanyagold és nézze már meg egy orvos, mert ha lány vagy akkor ien fajta betegségekkel a fogamzásgátló sem ajánlott

2012. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!