Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sportolás után miért nem...

Sportolás után miért nem tudok aludni? 36 éves vagyok, heti 3 alkalommal járok elég intenzív edzésre (kangoo), és észrevettem egy ideje, hogy amikor elmegyek kangoora azokon az éjjeleken nem tudok aludni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Épp azért mert túl intenzív az edzés,esetleg kálcium hiány is lehet
2012. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18:30-kor vége az edzésnek és van, hogy még kettőkor is kuvikkolok.
2012. okt. 12. 19:20
 3/4 yuda ***** válasza:

Én is tapasztaltam már hasonlókat, hogy a lefekvés előtti pár órában végzett testedzés után gyanúsan friss vagyok. :D

Aludnék pedig, de elég nehéz.

Mondjuk én megoldottam azzal, hogy mivel szükségem van az alvásra, sportot inkább nem végzek este.

Délelőtt, vagy délután, de este nem.

Persze tudom, nem mindenkinél van így. Mindenkinek magának kell kitapasztalnia, neki hogy működik.

2012. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Érdekes.

Igen, nagyon azt érzem én is, hogy sajnos a sport rovására fog menni ez a nemalvás, mert ugye aludnom kell, itthon egy kisbaba, mellette nem lehet pihenni napközben ha esetleg éjjel nem alszom. Nem tudom máskor intézni az edzést, hisz csak ezekben az időpontokban tartanak órát:(

Pedig nagyon de nagyon nem szívesen hagyom abba. Szeretem.

2012. okt. 12. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!