Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Intenzív stresszes izzadás -...

Intenzív stresszes izzadás - Certain dri, vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mióta beléptem a pubertáskorba, elkezdett érdekelni az emberek véleménye rólam, kissé önbizalomhiányossá váltam és ezzel együtt jött ez a kegyetlen stresszes izzadás. Nem keveset izzadok, könnyen átnedvesedik akár három réteg ruha is. Ha itthon vagyok, egyáltalán nem izzadok, csak ha társaságba megyek. Így 18 éves koromra az önbizalomhiány megszűnt, de még mindig tartok mások véleményétől, így az izzadás is megmaradt. Hál' Istennek legalább nem büdös, nincsen szaga. Sok helyen olvastam utána a megoldásoknak, és a legtöbben a Certain dri-re esküsznek. Milyen tapasztalatotok van róla? Esetleg milyen más módszer/szer vált be nálatok? Gyógyszerészek, patikusok észrevételét is szívesen venném.

18/F


2010. febr. 13. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nekem ugyanez volt, és én is nagyon izzadtam a stressz miatt!

Én solutio antisudoricát használom 400 Ft körül van és nagyon jó, megszünteti az izzadást

ja meg enyhe szorongásoldót is szedek (sedatív pc)

2010. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!