Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érdemes neoprén úszóruhát...

Érdemes neoprén úszóruhát vennem? Mire jó egyáltalán?

Figyelt kérdés
uszodában sok emberen látok ilyen neoprén úszodresszt,most láttam a vaterán egyet olcsón,gondolkodom rajta,hogy vegyek-e
2012. okt. 14. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hűl le a tested olyan hamar, mivel ez nem ázik át, valamilyen szinten tartja a tested melegét.

Mondjuk uszodába én nem látom értelmét, direkt azért jó ilyenkor úszni, mert megedződik kicsit az immunrendszer, illetve a medencék hőmérséklete is elég jól be van állítva.

Inkább olyanoknál van értelme, mint élővízi sportok/versenyek. Ilyenekhez nyáron is elengedhetetlen sokszor!

Ja, nálunk az usziban én többnyire csak a búvár tanoncokon szoktam látni. :)

2012. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Átázik vagyis belemegy a víz de a tested melegétől felmelegszik hamar és melegen tart. Nyilván nem úgy ázik át montha utcai ruhába mennél vízbe,de nem maradsz száraz alatta. Szerintem így csak akkor vegyél ha nagyon olcsó mert ha nem kényelmes vagy nem illeszkedik pontosan mindenhol akkor nem ér semmit. Fel kell próbálni és úgy venni.
2012. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!