Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valaki 172 cm magas és 63...

Ha valaki 172 cm magas és 63 kg az molettnek, teltnek, vagy normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

Szabadidőmben (ami heti 2 napot rejt) biciklizem, illetve egy héten egyszer eljárok futni. Ezek mellett otthon még 200 felülést csinálok meg (de ezt nem mindig, csak akkor ha nem vagyok kimerülve)

14-15 lányok



2012. okt. 17. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Normális (bár attól függ nincs evalahol nagyon sovány részed és mellé pocakod mondjuk)


Én is 172 centi vagyok,60-65 kiló között,és még igy is lesoványoznak időnként...

2012. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Normális. Persze a kinézettől függ, de ha beírod a google-ba, hogy "molett nő", nem olyanokat fog kidobni, mint amilyen te lehetsz ezzel a súllyal.
2012. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

3-as, nem vagy normális...


Az Ön testtömegindexe

21,3

Kategória: normál

Kedves Hölgyem! Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexû emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggõ krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

A legtöbb hölgynek ilyen idõsen még normális a súlya, ám ez az évek elõrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb idõben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!

2012. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Voltam ehhez a magassághoz 45 kiló is,orvosi segitséggel híztam,örülök hogy 60 kiló felett vagyok.

Nem álszentségből soványoznak,még így is épphogy nem a bordáim látszanak ki.

az ilyen idióták miatt mint a dagizós válaszoló lesznek anorexiásak azok a lányok akinek jó a súlya,de nem hisznek önmagukban.

2012. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem kell vele vitatkozni ;) Úgy látom neki mindenki dagadt :D Hiába bizonygatod neki ellenkezőjét, tegnap már lejátszottam vele, majd rájöttem kár vitatkozni.
2012. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Látom kicsi kamasz fiúcska vagy, aki biztosan ronda, és ezért anonim oldalakon kötözködik másokkal.
2012. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
összetennéd a kezed, ha olyan pasid lenne, mint én:)
2012. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én 173 cm magas vagyok, 50-55 kg között mozgok, évszaktól függően futok, úszok, túrázok, bicózok, mászok, kondizok, tehát elég nagy izomtömeggel rendelkezem.

Nem tudom, hogy neked milyen a testalkatod (pl mekkorák a melleid), de magamon sok lenne az a 63 kg.


25/N

2012. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát kivéve a dagis gyerekét.

Ettől függetlenül arányos a testalkatom, csak egy kicsi felesleg van a combomon és a fenekemen.

Egyetértek viszont azzal a válaszolóval aki sokat túrázik, sportol évszaktól függően , én is ugyanígy vagyok vele, csak mostanában kevesebb szabadidőm van, mert be kell járnom a sulimba, ami 45 km-re van...

2012. okt. 17. 16:15
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt mondják nekem, hogy homokóra alkatom van :)
2012. okt. 17. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!