Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elaludtam a derekam. A pihente...

Elaludtam a derekam. A pihentetésen kívül jó rá más? Pl infralámpa?

Figyelt kérdés

Este nagyon fáradt voltam a munka miatt és fürdés után egyből elaludtam. Rossz helyzetben aludtam. Reggelre nagyon megfájdult a derekam és a gerincem melletti rész (bal oldalon).

A háziorvosomat leszólítottam az utcán, de ő csak annyit javasolt, hogy pihentessem és, hogy kenjem be lóbalzsammal. Reggel óta nagyon szenvedek.

Esetleg van vmi jó gyógymód rá?

Az infralámpa használna?

(Faluban lakok és gyógyszertár már nincs nyitva, ezért vmi otthoni praktikát, gyógymódot keresek, mert a ház körüli teendők nem várnak 1 napnál többet)


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. okt. 20. 16:16
 1/3 anonim válasza:

Én tegnap költöztettem és pont egy nappal előtte elaludtam a derekam,nagyon rossz volt,volt hogy mentem és úgy belenyilalt ,hogy összecsuklottam ,és száz kilós kazánokat vittünk ráadásul :)

De én tornáztattam és másnapra elmúlt magától :) habár ma is még egy picit fájt kerékpározás közbe de nem volt vészes :)

Ugyhogy kitartás és várj,pihentesd

2012. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki kellene mozgatni, tornával. Majd masszírozni.

Jó az infralámpa, meleg fürdő, lóbalzsam, pokróc neki. Sajnos, ennek idő kell.

2012. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Próbálgattam mozogni, de már az is gondot jelentett, hogy felemeljem a fejem.

Ma meginfráztam egy kicsit és bekentem lóbalzsammal. Járni már tudok, de a hajolgatás még nehezen megy.

28 vagyok de 70-nek érzem magam. :-D

Hihetetlenül kiszolgáltatott egy helyzet. Nem kívánom senkinek.

Ami vicc az egészben, hogy egy rossz alvópozíció az oka mindennek. :-)

2012. okt. 20. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!