Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felvizesedett, bedagadt...

Felvizesedett, bedagadt térdre van valamilyen gyógymód (a borogatáson és a pihentetésen kívül)?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja folyamatosan fáj a térdem, hol enyhébben, hol erősebben. Tegnap sikerült nagyon erősen megütnöm, kerékpáros mutatványom közepette. Sikerült hátraesnem egykerekezés közben. Sajnos ma reggelre észrevettem, hogy igen jelentős a dagadás rajta, egyből kiszúrtam, hogy bevizesedett. Mivel még nem volt ilyen velem, elmentem a sebészetre, ott azt mondták, hogy holnap menjek vissza, a beteg persze szenvedjen... na de mindegy is, inkább amiatt aggódok, hogy mennyire komoly az ilyen... június 11-14 erdélyi kirándulásom lesz, remélem addigra enyhülni fog. Szerintetek? Köszönöm...
2011. máj. 31. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb, ha fáj a térded, ne egykerekűzz :) A háziorvosnak milyen végzettsége van nálatok? Sok helyen van olyan háziorvos, aki eredetileg sebész volt, és ilyen dolgokat, ha nem angyon súlyos, helyben le tud kezelni. Próbáld meg, hátha. Ha nem, akkor holnap vissza.
2011. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 hete jártam nála, ő azt mondta hogy a beton futástól fájhatott eredetileg. Persze ez ellen nem tudok sokat tenni, hiszen tesiórákon mindig a betonon futunk, ami elég nagy hülyeség... Így mivel ma bedagadt, a sebészt kerestem meg, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehet komoly...
2011. máj. 31. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:
le kell szivatni,
2011. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!