Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet elmúlasztani az...

Hogyan lehet elmúlasztani az egyetlen éjszaka alatt kijött kiütéseimet? Mégis mi ez? Allergia? Vagy más betegség?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefekvéskor még semmit nem éreztem, reggel viszont felkelve azt láttam, hogy van rajtam pár, szúnyogcsípésnek tűnő púp. Gondoltam, hogy éjszaka összecsípkedett egy szúnyog... De nem ez történt. A púpok nagyon viszketnek, Fenistil gél sem hat rájuk. Ahogy megvakartam őket, egyre nagyobbak lettek, és egyre több lett belőlük. Az elsők az alkaromon voltak (itt most már kb. 100 darab van belőlük), de most már a csuklóm, a bokám, a térdhajlatom, és még a hasam is teli van ezekkel. Hatalmas púpok, vakarásra bepirosodnak, és egyre több van belőlük... Mégis mi lehet ez? Talán valami allergia? Vagy micsoda?
2009. aug. 8. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem csalánkiütés. az olyan mint egy szúnyogcsdípés, vakarásra mégnagyobbak lesznek, és jobban viszketnek. a csalánkiütés pedig allergiára utal.
2009. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, pont, ahogy mondod! Elég fura, mert elvileg semmire sem vagyok allergiás, viszont... Tegnap sok-sok év után újra ettem egy menüt a Burger Kingben. Talán az csapott ki... Legalább van még egy okom, hogy tartózkodjak a gyorséttermi kajáktól. :P
2009. aug. 8. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon valószínű hogy allergia. calciumot vegyél be és jobb lesz!
2009. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Elmúlt... :) Megittam egy nap négy Calcimusk-injekciót, ettől egy nap alatt elmúlt. Denagyon félelmetes volt, hogy az egész testemet elborította ez a borzalom, mintha csalánágyban hemperegtem volna...
2009. aug. 15. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!