Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszaka és nappal más gondolat...

Éjszaka és nappal más gondolatmenet? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Tehát az lenne a kérdésem, hogy kiköltöztünk több mint 1 éve külföldre és egy átlagos 15 éves vagyok, aki jó kedvű (volt-néha az) és amióta kiköltöztünk nem szeretem az ittenieket és az miért van, hogy múltkor amikor úgy volt,hogy jegyet rendelünk mert hazarepülhetek, akkor nappal annyira örültem, viszont éjszakánként szabályosan remegtem minden bajom volt, amikor még 2hét lett volna a repülésig minimum... A honvágyamról tudok ,de ez több is lehet, mert teljesen máshogy gondolkozok nappal meg éjszaka.. Nappal sokkal jobb a kedvem,éjszaka mindig felnagyítódnak a rossz érzések, képek bennem.. Valaki segítsen, nagyon megköszönném, szívesen írok még részletesebben róla, örülnék, hogyha valamilyenféle tanácsot adna!!!
2011. okt. 17. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
MIért nem szereted az ottani embereket?
2011. okt. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én meg pont éjjelre nyugszom meg.. sztem simán tinikori szorongás.. ilyenkor máshogy viselkednek a hormonok,az idegrendszer. nyugi nincs baj veled,de ha megnyugtat menj el egy tini ambulanciára
2011. okt. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka megváltozik az agyműködésed, ahogyan elfárad az agyad úgy háttérbe szorulnak az értelem szintjén megjelenő dolgok és előtérbe kerülnek az ösztönök és az érzelmek. Ezért van az hogy könyeb lefektetni a lányokat este mint nappal... és hogy éjjel hajlamosabbak vagyunk olyan dolgokra amiket nappal nem tennénk meg, ez egy fajta módosult tudatállapot, ami mindenkinél van. Ha nem szeretsz visszajönni akkor lehet hogy ért valami nagy sérelem, vagy szégyen amit már rég el is felejtettél elfolytottál magadban de tudat alatt ott van, és ilyenkor feltör. Szerintem nicns ezzel baj, ott legyl ahol jól érzed magad...
2011. okt. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát, tényleg nagyon elgondolkodtatóak voltak' :) Hát én a suliba mindenhez pozitívan állok hozzá, inkább más az itteni gondolkodás mód na de ezt így kimondom és el is vagyok ezzel a gondolattal, hogy nem bennem a baj, na de ha olyan van én se vagyok annyira jókedvű másokkal.. Amúgy eljöttem Magyarországra és jól érzem magam, csak este ha egyedül vagyok akkor nagyon rossz tud lenni de így haverokkal vagyok és minden okés :) Még egyszer nagyon köszönöm a válaszokat elgondolkodtató mind!
2011. okt. 18. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!