Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valami eltitkolt pszihes...

Van valami eltitkolt pszihes betegseged?

Figyelt kérdés
Ha igen mi es miert alakult ki.
2012. okt. 21. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
pánik,de nem mindenki előtt titok,nem tudom miért alakult ki,talán a sok rossz ami történt körülöttem.
2012. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szorongásos depresszióm van, csak a párom tud róla. Nem tudom az okát, de engem is sok stressz és baj ért egy időben, akkor kezdődött.
2012. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van, szerintem az emberek nagy részének van, attól függetlenül hogy letagadja, vagy nem beszél róla. Én visszatérő hipochondriával küzdök, vagyis nem állandó, csak akkor van, ha kiváltja valami. Nekem úgy kezdődött, hogy olyan 7-8 éves koromban egyszer úszótáborban voltam, és hirtelen befulladtam, nagyon nagyon rosszúl voltam, de a felügyelők le sem szarták, ott hagytak. Halálfélelmem volt akkor. Azóta sajnos nehezítik a helyzetemet ezek a lelki sebek, de a hipochondria is csak a "hányás" és "hányinger" bebeszélésében merül ki, ugyanis nincs más dolog, amitől jobban rettegek és jobban utálok, mint a hányás...
2012. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, a munkahelyemen nem dicsekszem vele. Másoknak is csak egy részéről beszélek. Súlyos depresszió, gyógyszer-és alkoholfüggőség, öngyilkossági kísérlet. Szerencsére nagy része ezeknek már a múlt (remélem legalábbis..), így nem veszik észre rajtam.
2013. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!