Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet betegség ha állandóan...

Lehet betegség ha állandóan nyirkos a talpam?

Figyelt kérdés

Nem izzad, mert jég hideg általában és nagyon nyirkos, akár mezítláb vagyok, akár cipőben.

Van erre valami jó szer ami elmulasztja?

Betegség ez egyáltalán?


2009. aug. 9. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy betegség jele lenne,mindenesetre ha legközelebb orvoshoz mész,bármi miatt,megkérdezheted tőle.

Hintőporozd,az biztosan segít,szárazon tartja.

2009. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet, mindenképp kipróbálom.
2009. aug. 11. 08:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ez a bajom.... Jéghideg, de nyirkos, hiába nincs rajtam cipő. Felveszem a zoknim és 2 perc múlva már vizes! Nem büdös, csak vizes. Nagyon idegesítő. Ha meg a cipőmet is felveszem, akkor mégrosszabb:(
2010. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nem hiszem, hogy betegség. Nekem is szokott időnként nyirkos lenni. Nem büdös, csak nyirkos. Üdv: Gyuszi
2010. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem se büdös de baromi zavaró, orvos se mondott semmi okosat. Hát akkor így maradunk :)
2010. febr. 10. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. 21:29-es vagyok. Én tegnap voltam orvosnál, nekem azt mondta, hogy idegi alapon izzad. Nem szorongsz? Nem lehet, hgoy nálad is azért van? Bár írtad, hogy az orvos sem mondott semmi okosat... Lehet, hogy ő más területen kereste a problémát, nem gondolt arra, hgoy esetleg idegi alapon van. Egyébként tényleg zavaró, mert ha mezítláb vagyok, csúszkál a lábam a papucsban.
2010. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy idegi alapon van, eléggé gátlásos vagyok és most is sok változás van az életemben. de akkor a tenyerünk miért nem izzad? Általában aki szorong annak a tenyere izzad.
2010. febr. 11. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ismét én vagyok (Gyuszi), aki már fentebb írt Neked. Nekem a tenyerem is izzad.... Sőt, az jobban, mint a lábam.
2010. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!