Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elfeküdtem a nyakam és alig...

Elfeküdtem a nyakam és alig bírom mozgatni. Mit tehetnék hogy kiszűnjön a fájdalom és a mozgáskorlátozottság?

Figyelt kérdés

Péntekről szombatra virradó éjjel elfeküdtem a nyakam, nagyon erős fájdalmat érzek, oldalirányba és felfelé alig tudom mozgatni. Nehezíti a helyzetemet hogy allergiás vagyok, és egy-egy tüsszentés és orrfújás hihetetlen kínszenvedés. Tegnap már bekentem egy erre való krémmel (a nevét nem tudom, mentolos illata volt), de semmit nem segített. Hogyan szűntethetném meg a fájdalmat? Hátul a nyakamnál az izom fáj, jobb oldalt.


Köszönöm előre is. 17/F


2009. aug. 9. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Sajnos nem nagyon tudtam ellene tenni, olyan (ha jól emlékszek) 1-1.5 hét után múlt el. Mindennap próbáltam kicsit mozgatni, s úgy. Tudom, hogy nagyon fáj, én a pólómat se nagyon tudtam felvenni, hihetetlen kínszenvedés az... :S
2009. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyel be egy Nurofent es kend be vmi reumakremmel.Ha van ventillatorod dobd ki,mert az is okozhatja.
2009. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Dolorem kenőccsel bekentem, este meg majd fastum gel, remélem elmúlik mert nagyon kellemetlen :/ ráadásul így vezetni sem tudok
2009. aug. 9. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!