Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a francot csináljak punnyad...

Mi a francot csináljak punnyadás ellen? Kedvtelenség stb.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mi van velem. Ha itthon vagyok akkor sokszor nincs kedvem semmihez szinte, leglaábbis oylanhoz amihez kéne ahhoz nincs.

Dolgozni persze dolgozom rendesen hétköznaponként 9-17:30ig plusz utazási idők.

Itthon lenne egy halom dolgom, vannak itthopn is melójaim "maszekban" illetve vannak saját dolgaom fejlesztéseim amiket tolni kéne. (programozó-webfejlesztő vagyok. Van gitárom is amit szeretek, de sokszor nincs erőm-kedvem már hozzá. Sokszor inkűbb eljűtszogatok az szgépen kedvtelenségemben.


Hétvégente szinte mindíg barátnőpmmel vagyok, vagy náluk vagy ha szerencsm van akkor itt nálunk.

az a bajom, hogy amikor komoylabb szabadidőm van(pl ha eljönnék 2-3nap szabira itthonra), akkor itt lennék és nem lenne semmihez kedvem, legszívesebben aludnék egész nap, de azt sem tudnám élvezni, emrt az járna a fejemben, hogy elpocsékolom a szabadidőmet.


Van valakinek olyan technikája amivel ki lehetne picit pucolni a fejemet vagy bármi, ami meghozza az ember élet-alkotókedvét?


2009. aug. 9. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint, magne b6ot, hátha csak kimerült a szervezeted, és ha feltöltődsz, több mindenhez lesz kedved is.
2009. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kipróbűlom, ártani nem árthat. Barátnőm mondott valamit annó, hogy amikor magnéziumot szedett akkor nem volt idegbeteg meg ilyenek. Hátha erre is van hatással.
2009. aug. 9. 22:39
 3/7 anonim válasza:
szerintem tölts le a netről valami jó kis kaland vagy vígjátékfilmet egy kis popcornal ülj be a tévé elé és próbálj meg kikapcsolódni!
2009. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A tv-zés meg filmezés jókis mulatság, de az nem oldja meg a punnyadásomat, mert gyak az maga a punnyadás. Most néztem meg pl 3 rész american dad-et. jó volt, de most inkűbb egy kis gátározásra vágyom, bele is kezdek.


Amúgy vettem Megne B6-ot

2009. aug. 10. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké, szedjed is szorgosan! És ha az is kevés, nézess vérképet, vasra főleg, az is okoz fáradékonyságot, meg ilyesmit. Most várom második babómat és fel vagyok töltve mindennel totálisan, tele vagyok erővel meg minden...tudom mit beszélek:-)
2009. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsö ami fontos


Ne legyéla szobádban, menj ki a levegöre és inkább kint legyél egész nap hogy érjena napfény

Aztán egyél zöldségben gyumölcsben gazdag ételeket a nehéz zsírops husos kaják helyett, inkább napi többször kevesebbet mint egyszerre sok mennyiséget!

Sétálj nagyokat és ne ülj le állandóan..


Kb egy hét alatt meg fog szünni ha mindennap legalább 4-6 órát a szabadban töltesz!!

2009. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
probálj meg sportolni futni ketnaponta legaláb
2009. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!