Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? Levertség, fáradék...

Mi a bajom? Levertség, fáradékonyság, kedvtelenség jellemez.20F

Figyelt kérdés
pár éve (4-5) egyre rosszabbúl vagyok, nincs kedvem semmihez, csajozni se tudok, nemérdekel semmi, semmi pozitivum nincs az életembe és egyre rosszabbodik. Az egézségemről annyit, hogy minden 2. évben meg kell műtsenek valamivel..(apróságok de ezek is annyira megviselnek), nemjövök ki a szüleimmel se, barátaimmal se, akik egyre kevesebben vannak már, csúnya vagyok, kövérkés.., nem vagyok elégedett magammal, ősszel törték össze a szívemet, megcsaltak.lassan érzem hogy belebolondulok az életembe.egyedűl az egyetem ami jólmegy.mondhatni középszinten vagyok.de amúgy fogallam nincs miért lehet ez, de egyre rosszabb.tesómmal se vagyok jóba, őis távolodik el tőlem, mint mindenki.. egyedűl vagyok.. :( mi legyen? (légyszi ha azt írnád hogy öngyilkosság akkor inkább meg se szólalj, elegem van az ilyen alakokból) azthiszem rendes vagyok, nem szokatm mast kicsufolni, sem rossz megjegyzest tenni valakire, igazsagparti vagyok, nagyra ertekelem az oszinteseget de megsem kapok magamnak rendes baratokat akik nem hasznalnak ki vagy egy rendes oszinte baratnot..:(
2011. jan. 22. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Két dolgot tudok erre mondani. Egyrészt találj valami célt magadnak. Valamit, ami motivál, amiért érdemes reggel felkelni. Másrészt nézz körül a világban, vedd észre azokat, akiknek sokkal rosszabb, mint neked, utána pedig örülj mindannak, amid van. Hajlamosak vagyunk csak a rosszat meglátni, ha a jó dolgokat természetesnek vesszük.
2011. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbáltam de az szomorít el hogy egyre kevesebb dolog van az életembe ami pozitív, minél jobban küzdök annál rosszabb a dolog.most akkor mivan adjam fe v mi? soha eletembe nem gyilkoltam soha nem is loptam mindig segitettem akin tudtam és a sors így hálálja meg?! :``(
2011. jan. 22. 19:18
 3/6 anonim válasza:

Nézd meg ezt a filmet, talán mond valamit arról, miért vagy ebben a helyzetben.

[link]

2011. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

koszi szepen de egy fel eve neztem meg eloszor..

azota meg mar vagy 5-6szor, jo film, tanultam is belole par dolgot, de van amit nem tudok megvalositani :(

2011. jan. 24. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha abba hagynád az önsajnáltatást az már segítene rajtad.

Menj futni, kapcsolj ki!

2011. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szivesen beszelgetnek veled,ha van kedved,irj privit.
2011. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!