Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy vashiánytól...

Lehetséges, hogy vashiánytól remegnek a lábaim meg a kezeim, szédülök, zúg a fülem? 2 hete ez van és nem jobb, csak rosszabb.

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább magnézium és calcium
2012. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszéljen háziorvosával és kérjen beutalót labor vizsgálatra majd a vérképéből kiderül. Esetleg a vérnyomásával nincs probléma?
2012. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A vérnyomásommal nincs probléma, általában 115 és 130 között mozog. Én is valami hiányra gondolok, a hét elején mindenképp elmegyek orvoshoz, mert ez nagyon rossz így :(
2012. okt. 28. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet vérszegénység sajnos tapasztalat :( de mindenképp kell egy vérvétel. jobbulást!
2012. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, túladagolták a Letrox gyógyszer adagomat, 2 hónapja derült ki, hogy alulműködik a pajzsmirigyem és elkezdték velem szedetni. MOst pedig abba kell hagynom, kaptam béta blokkolót, hogy amíg ki nem ürül a Letrox addig is jobban legyek. Elképesztő egyébként szerintem...Vérvétel szerdán lesz, de már előre látom h a pajzsmirigy működésem változott meg, erre gondoltam amúgy is. Nem tudom volt-e valakinek hasonló tapasztalata ilyen téren
2012. okt. 29. 08:57
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, szintén letroxot szedek 1 éve 3-szorosára emelték adagot mert rossz lett eredményem, miből derűlt ki, hogy azt adagolták túl?
2012. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Illetve a pontosabb megfogalmazás, hogy az alulműködés túlműködésbe csapott át, ezért kellett abbahagynom, most még ráadásul szedhetek béta-blokkolót is mert magas a pulzusom és a vérnyomásom is. Remélem most már pár héten belül rendeződik a hormonháztartásom, mert ez így nagyon megterhelő. Mindenesetre gyógyszert nem fogok szedni.
2012. okt. 29. 10:54
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy vagy???
2012. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!