Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hónapja fájdult meg a...

Egy hónapja fájdult meg a derekam, mert nehezet emeltem. A hátam azóta néha jobb néha rosszabb, de az utóbbi 3 napban inkább rosszabb, alig bírok menni is :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kétszer voltam gyógytornásznál

16/L


2011. júl. 30. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegezd azokat a gyakorlatokat, amit a gyogytornasz ajanlott, de rendszeresen, es keszits gyogynovenyfurdot.

Mezei zsurlo-kakukkfu-levendula-majoranna-csalan. Ezeket lehet keverekkent, de kulon is, 100 gr. kell a fubol. Belsoleg, mezeizsurlot es csalant fogyassz, naponta 3-4 cseszevel.

Ha ezt igy elvegzed, akkor megfog szunni a fajdalom, ha ez valoban a derek okozza, viszont ha nem, akkor feltetlen menj el orvoshoz.

2011. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyógytorna csak akkor használ, ha rendszeresen csinálod. Lényege, hogy a gerinc körüli izmokat megerősíti, és így helyre kényszeríti az elmozdult dolgokat. Ehhez idő kell és gyakorlás - mint minden egyéb izom-erősítéshez.

De mindenképp érdemes elmenni az ortopédia szakrendelésre, biztos okosabbat mondanak.

2011. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!