Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha fejfájás ellen vettem...

Ha fejfájás ellen vettem magnézium + B6 vitamint, azt hogy szedjem? Elég, ha fáj a fejem, vagy rendszeresen kell?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben többször is fájt a fejem. Most már hál'istennek 2 hete nem fájt, viszont volt olyan, hogy szó szerint nem tudtam semmit sem csinálni, annyira fájt a fejem. Többen is ajánlották a magnéziumot és a B6 vitamint a fejfájásra, viszont azt illetően, hogy milyen gyakran szedjem, mást mondtak.


Ma vettem a DM-ben egy 30 db-os magnézium + B6 vitamin tablettát, azt írják rajta, hogy naponta 1 tablettát kell bevenni.


Szerintetek elég, ha csak akkor veszek be, amikor fáj a fejem? Vagy inkább szedjem minden nap?



2012. okt. 29. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A Mg nem fejfájás csillapító. Segíti az idegrendszer megfelelő működését, jó stressz ellen.

Csak akkor van értelme szedned, ha rendszeresen teszed!

Ha akkor veszel be egyet, amikor fáj a fejed, annak semmi értelme.

2012. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. okt. 29. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Megírnád, hogy használt-e? Én most olvastam, hogy a magnéziumhiány is okozhat fejfájást. Én most próbálom ki.
2013. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Hogy a magnézium és B6 vitamintól-e, vagy mástól, de jelentősen javult a helyzet fejfájás terén. 2 hónapig szedtem a vitamint, és alig volt olyan, hogy fájt a fejem, az is inkább akkor, ha egyébként is beteg voltam. Egyébként olyan szörnyű fejfájásaim azóta sincsenek, mint akkoriban volt.

2013. szept. 20. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad, reménykedem benne, hogy nekem is használni fog. Nekem menstruációkor van migrénszerű fejfájásom napokig, és nem múlik el gyógyszertől se, és most olvastam, hogy lehet magnéziumhiány. Gondoltam, egy héttel előtte elkezdem szedni minden hónapban. Ártani nem árthat.
2013. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!