Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom visszatartani a...

Nem tudom visszatartani a pukikat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez mar komoly gondokat okoz, mert emiatt kerulom az emberek tarsasagat. Allandoan erzem az ingert, meg ha nem is jon ki semmi. Emiatt nincs baratom sem, mert rettegek attol, hogy emiatt megutal.
2009. aug. 11. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Pfúúú... Ez nagyon gáz!...


Vajon mitől termelődik a beleidben ennyi gáz???


Pl.: ne igyál szénsavas italokat, kelttésztás süteményeket, élesztős ételeket...

Van, akinek a sok zöldség okoz ilyesmit.


Aztán az is lehet, hogy a végbélzáró izmaiddal és hasizmoddal van baj!

Végezz minden nap hasizom-gyakorlatokat, a végbélzáró izmokat is lehet "tornáztatni" (koncentrálsz és összehúzod, kiengeded, ezt naponta többször is végezd el.)


Mindenképpen tenned kell valamit, ez így nem maradhat!

2009. aug. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szőrnyű! iszonyat! ettől még terhes is lehetsz! :D Na jó komolyan: Szerinted ki nem pukizik? Nem, nem is így teszem fel a kérdést, szerinted ki nem pukizik sokat? Természetes dolog, ha jól emlékszem 20-40-ig egészséges de én egyszer számoltam és laza 93 volt, és teljesen egészséges vagyok. Azonfelül aki ilyen miatt megutál téged az se ép. Nyugodtan barátkozz hiszen ők is ugyan úgy pukiznak...
2009. aug. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is sokat púzok :D :D

De ha tényleg ennyire stresszes vagy, menj el dokihoz. Vagy próbáld ki a normaflore-t, és hát igen, próbálj olyan kajákat enni, amik nem termelnek gázt, és könnyen emészthetők. Nekem pl kockázatos a szőlő, a hagyma, a bab, a lecsó stb stb de gondolom csomóan vagyunk így :)

sok sikert

2009. aug. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

HA ennyire zavar akkor kerüld a sok disznózsíros meg hagymás kajákat, meg próbálj mozogni hasra is


Amúgy van erre egy tabletta is az a neve hogy


Enterobene, napi 1x csak attól meg beléd köt a szar ha sokat szeded :D


Minden másnap ha beveszel egy tabit az már okés


[link]

2009. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elözö vagyok, kerüld a fehérkenyeret meg a zsömlét meg az ilyen kenyérféléket is mert az élesztötöl meg a szódabikarbönától is lehet...

Vhogy probálj meg kevesebbet enni belölük és inkább tésztát egyél...

2009. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvosi vizsgálat kell,de lehet,hogy gyorsan eszel nem rágod meg az ételt alaposan,s így nem keveredik elég nyállal az étel ugyanis az emésztés nem a gyomorban kezdődik hanem a szájban indul be amikor a nyálban lévő emésztőenzimekkel keveredik az étel.
2009. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!