Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A hasmenést meddig lehet...

A hasmenést meddig lehet visszatartani? Fordult már elő veled, hogy nem sikerült?

Figyelt kérdés
És nem otthon voltál?
2010. ápr. 26. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
nem fordult elő velem. De ne tartsd vissza, szaladj be valahová mert nagyon fog görcsölni a hasad!
2010. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
eccer tartottam vissza 3óráig, 4.órába sikerült hazaérni, de ne tudd meg mijen rosz volt, izzadtam, szédültem, minden bajom volt, még lázam is lett:S legjob kitolni akk a kábelt, ha ijen van:D
2010. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

nekem is 3 óra volt.1 éve ha busszal megyek valahová ez van.azóta,hogy ez történt velem:


pestre mentem, 160km busszal.rámjött a hasmars.na mondom itt a vég,mert 2 órán át nem áll meg,ha leszállok akkor várhatok a buszra az meg csak egy órával később indul.szívtam mert a busz 2 óra múlva nem állt meg,felhajtott az m3-ra,amikor leszálltunk első út a wc, de akkor már irtó durva volt.engem is levert a víz, szédültem,hányingerem volt és azon kattogott az agyam,hogy be fogok xarni XD...iszonyatosan hangzik amúgy:Sés az is:S

2010. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
velem pont ma fordult ez elő:( villamoson voltam és irtóra görcsölt a hasam fel voltam puffadva, izzadtam rosszul voltam, már éreztem hogy kijött egy kicsi...és ahogy leszálltam rohantam az első meki fele amit megláttam, de sajnos a vc-ig nem értem el. és irtó kínos volt és nem tudom hogy lehet túltenni magát az embernek egy ekkora szégyenen :(
2010. ápr. 26. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
KOnkrétan látták az emberek, hogy bement ?
2010. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
gondolj arra,hogy Charlotte is besz@rt a Szex és New York moziban:)
2010. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is sikerült 3 óráig visszatartani. Suliban jött rám, hazahúztam amilyen gyorsan csak tudtam (Suliban nem tudok wc-zni). Sápadtság, izzadás, szédelgés nálam is megvolt. MIkor végül leültem a wcre akkor már inkább hányni kellett mint ..öhm... "kábelt tolni". Nem egy kellemes élmény.
2010. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!