Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Paraszt volt az orvos?

Paraszt volt az orvos?

Figyelt kérdés

LEírom,mert itt le merem írni mert névtelen és diszkrét az oldal.

Pár hete kezdődött rutinszerű aranyérnek tűnt.Szokásos krémek,ülőfürdő stb. Kisebb javulás pár napig ok majd visszaesés kb. 2-3 hét után meguntam ezt a 3napig jó 4napig nem állapotot és elmentem urológiára.Itt kezdődik minden.Az orvos eléggé paraszt volt megvizsgálni is alig akaródzott,mikor elmondta hogy mi van.Azt mondta Ő ezzel nem tud mit csinálni ő urológus igazából felesleges jöttem,nem is érti.Sóhajtottam elnézést kértem elindultam kifele.Ekkor picit észrevette magát,kérte hogy ha már itt vagyok fekügyek föl hanyatt.1 perces UH,fél perces prosztatavizsgálat,és közli velem hogy még mindig nem érti mit keresek itt apró nodusok vannak az ánuszomon,jöjjek sebészetre.És elküldött a fenébe,ilyen "Vesék és hólyagok echoképe normális,herék rendben,prosztata 30x30x30,urológiai problémája nincs,végbéltáji problémáira sebészi kontroll javasolt"

A kérdésem annyi,hogy ez így működik?! Az okés hogy emberileg egy bunkó volt(nekem is este háromnegyed 6 volt ám nem csak neki,akkor tudtam menni...)de szakmailag ez nem kifogásolható picit?Most én ha akarok érdemi eredményt,tényleg egy általános sebésznek mutogassam a seggem(már bocsánat)?

Keressek másik urológust vagy sebészet?Köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 31. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Általános sebészet foglalkozik az aranyeres csomókkal,

urológus nem ért hozzá. Lehet hogy emberileg paraszt volt, de ezt szakmailag nem vállalhatja fel, nem e szakterületre tartozik.

2012. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából rossz orvoshoz mentél...
2012. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az urológusnak semmi köze az aranyeredhez. Én sem értem miért oda mentél.

Ez kb. olyan, mintha a hüvelyi fertőzésemmel felkeresném a sebészetet. Vagy a mellkasi fájdalmammal elmennék a nőgyógyászhoz....


Az urológus a vesével, húgyvezetőkkel, hólyaggal, húgycsővel foglalkozik, férfiaknál ég a pénisszel, herékkel, prosztatával.

Az ánuszodhoz baromira semmi köze nincsen.


Azzal igen is vagy a sebészetre kell menni, vagy pedig proktológushoz...

2012. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen meggondolásból mentél épp urológiára?? Rossz döntés volt.
2012. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!